Opinie Coaching

“Mirek okazał się skutecznym coachem. Pomógł mi przepracować problemy związane z asertywną komunikacją, moja i zewnętrzną agresją, postrzeganiem i poczuciem mojej wartości w roli managera. Właśnie z tymi tematami przyszedłem na coaching i w ciągu 4 mies wypracowałem na nie nowe spojrzenie i podejście. Co więcej teraz inaczej się zachowuje – co pozwala mi lepiej zarządzać ludźmi (zawodowo) i budować lepsze relacje (prywatnie). Tak więc polecam Mirka jako osobę, która pomogła mi się rozwinąć”.

Łukasz – Kierownik Projektów


“Miałam przyjemność odbycia formie coachingu z Mirkiem. Była to niezwykle inspirująca, motywująca i dająca nowe spojrzenie praca. Mirek potrafi swoim ciepłym głosem i konstruktywnymi uwagami/pytaniami łagodnie prowadzić do refleksji i nowego spojrzenia na sytuację. Dając poczucie bezpieczeństwa, umiejętnie zachęca do testowania i próbowania nowych sposób myślenia i funkcjonowania. Jestem bardzo zadowolono ze współpracy i efektów”.

Anna Stępniewska | Business Development Manager| Marcus Evans


Trafiłam do p. Mirka z powodu problemu z wyborem nowej drogi zawodowej. Poprzednia praca nie przynosiła mi satysfakcji i zadowolenia. Gdy stanęłam przed problemem wyboru nowej drogi zawodowej Pan Mirek pomógł mi w sposób profesjonalny ją odnaleźć. Pan Mirek ma wiedzę, która pozwala mu pomagać ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Polecam p. Mirka dla osób, które zadają sobie pytanie co dalej zrobić z własnym życiem zawodowym np. po stracie pracy”.

A.S.


“Dzięki Mirkowi wyznaczyłem swoją ścieżkę kariery i zdobyłem pracę marzeń. Kiedy zgłosiłem się do Mirka miałem za sobą wiele prób odnalezienia swojego miejsca na rynku pracy. Większość z nich zakończyła się niepowodzeniem i była jedynie źródłem utrzymania. W trakcie 3 miesięcy dokonaliśmy analizy moich potrzeb, możliwości i wspólnie przygotowaliśmy plan działania. W trakcie całej przygody z coachingiem Mirek zapewnił mi zarówno wsparcie merytoryczne jak i duchowe. W efekcie Naszej pracy dziś mogę powiedzieć że mam pracę marzeń, która stała się przede wszystkim moją pasją. Z ogromną przyjemnością polecam Mirka jako specjalistę w swojej dziedzinie ale także dobrego człowieka, z którym współpraca to czysta przyjemność”.

Maciej Stanowski – Trade Marketing Henkel


“Od pierwszego spotkania z Mirkiem, wiedziałam, że to jest ta osoba, z którą chcę pracować i rozwijać umiejętności menadżerskie. Te parę miesięcy spotkań wiele mi dało, Mirek „wyposażył” mnie w narzędzia do porządkowania czasu, myśli, natłoku zajęć i wyznaczania celi. Był zawsze bardzo dobrze przygotowany do spotkań ze mną. Przekazywał wiedzę z zakresu zarządzania czasem i ludźmi. Dzięki niemu nauczyłam się rozróżniać i wyznaczać moje cele, a przede wszystkim podejmować decyzje w zgodzie ze sobą. I tak „kobieta biznesu” zainteresowana rozwojem umiejętności menadżerskich, odkryła i zaakceptowała, że priorytetem dla niej zawsze będzie rodzina i dzieci. Ten porządek w myślach zaowocował motywacją do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego. Mirku, dziękuję Ci bardzo, a wszystkim czytającym polecam serdecznie pracę nad sobą z Tobą:) Magda – właściciel biura nieruchomości”

Home Point – Biuro Nieruchomości